ARTE İNŞAAT
HABERLER
Arte Icon

‘’Yeni bir yaşam yeni bir stil’’ anlayışına ARTE ICON ile imza atan ARTE inşaat; Alacaatlı İncek Yolu üzerinde 33 katlı 128 konutluk 2 bloktan meydana gelen, yüksek konforu ve birinci sınıf yaşam alanında olması gereken ne varsa uygulayan eksiksiz bir proje geliştirdi. Lüks ve konforu bir arada sunan Arte ICON, sadece yaşam alanları ile değil yaşam tarzı ile de hayatınızı değiştiriyor.

Arte Blue

Şiir estetiğinden ilham alan yapısı ile ARTE BLUE, Ankara’nın en prestijli yerleşim bölgelerinden Alacaatlı’da, 3 blokta 336 konut ile modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları, çevre düzeni ve manzarası ile yepyeni bir yaşam arayanlara kapılarını aralıyor.

Arte Borgo

Ankara Çayyolu'nda 138 harika daireden oluşan Arte Borgo; Arte İnşaat ın yeşil alanlara ve kaliteli site yaşamına verdiği değeri ön plana çıkarıyor! Projenin ilk etabında kalabalık aileler için özel tasarlanan 5+1 ler; 290 m2 ve 250 m2 olarak ikiye ayrılıyor. Kendinizi sınırlamayın, Arte Borgo'da lansmana özel satışlar başladı.

ARTE 168

Ayrıcalıklı yaşamın mimarı ARTE; Ankara’nın değeri yükselen Alacaatlı İncek yolu üzerinde 9581m2lik arazi üzerine, iki adet 23 katlı ve toplamda 168 adet konut inşası ile özlenen sıcak ilişkilerin hüküm sürdüğü kalabalık hayatı, açık ve kapalı sosyal alanları ile çok fonksiyonlu bir yapıyı projelendirdi. Arte 168 Konutlarında yaşayacak olan her konut sahibi, tüm iç ve dış modern tasarımın ortaya koyduğu konfordan eşit şekilde yararlanacak.